Меню

Зараз на сайті

We have 15 guests and no members online

Поверхневий Маркувальний Буй – чому потрібно його мати?

Поверхневий Маркувальний Буй – чому потрібно його мати?

На шляху нашого розвитку як дайвера рано чи пізно ми зустрінемося з обладнанням, яке є поверхневим маркувальним буєм (SMB), або, як ще його називають - декомпресійним буєм. Для чого він? Коли ми повинні його використовувати? І перш за все - як його використовувати?

Register to read more...

Як подолати страх перед водою в масці

Я не завжди був спокійний під водою. Я ще пам'ятаю свою першу реакцію на необхідність залити в маску воду під час базового курсу: жах! «Навіщо мені спеціально наповнювати водою власну маску?» - Запитав я у інструктора. Це здавалося божевіллям. Але він пояснив, що це дуже важлива навичка. Протікання води в маску у дайверів - звичайне явище. І дайвер повинен звикнути до води в масці так, щоб уникнути дискомфорту та паніки. Бувають ситуації,в яких дайвер може навіть спеціально залишити в масці невелику кількість води, наприклад, щоб очистити "туман" з лінз.

 

 

Далі наведено поради, які допоможуть подолати страх води при зануреннях з маскою.

Register to read more...

Сервісне обслуговування та ремонт спорядження

 

Сезон дайвінгу завершився, відповідно прийшов час обслуговування спорядження, підготовки до наступного сезону. І в цьому Вам допоможе "LutskDivers"! 

Регулярне сервісне обслуговування  регуляторів є обов’язковою умовою їх безпечної експлуатації, а також, основною умовою збереження гарантії виробника.

 З метою забезпечення цих умов дайвінг- клуб «LutskDivers» пропонуєпослуги сертифікованого сервісного центру

Навіщо потрібно обслуговувати регулятор? Як часто необхідно це робити? Що робиться при сервісному обслуговуванні?

Навіщо

Register to read more...

Головний біль під час зайнять дайвінгом та способи його уникнути

Дуже часто багато дайверів мають проблеми пов'язані з появою головного болю після занурень або між ними. Швидше за все кожен дайвер хоч раз у житті відчував це на своєму досвіді. У даній статті будуть наведені кілька корисних порад для запобігання даній проблемі виходячи з причин її виникнення.

У тому випадку, якщо причина виникала неодноразово або кілька разів це пов'язано з перепадом тиску, а може і ні, задуматися варто в тому випадку, якщо біль турбує з частою періодичністю. Дані поради проінформують про можливі причини головного болю.

Існує перелік вивчених факторів, що впливають на дайвера, пов'язаних як з перепадом тиску, так і з фізіологією самої людини. До основних причин можна віднести:
- Баротравми вуха
- Нервове напруження, а також занепокоєння
- Захворювання носової пазухи та вуха
- Холодна вода
- Зайвий обтиск маски
- Зубний біль
- Накопичення токсичних газів (особливо підвищений рівень вуглекислого газу)
- Декомпресійна хвороба
- Мігрені
- Розтягнення м'язів шиї
- Шийний спондильоз
- Вживання їжі/рідини, що сприяє зневодненню організму (кофеїн, речовини наркотичного впливу, деякі медикаменти)

Register to read more...

Отримайте Свій Перший Сертифікат

https://www.divessi.com/data/Image/cards/400/OWD.jpg  Станьте сертифікованим дайвером.

 

 Перший рівень навчання називається Open Water Diver Курс складається з вичення Теорії, відпрацювання навичок у Закритій Воді та практичних занурень у Відкритій Воді.

 

 

ТЕОРІЯ:

Навчальні онлайн-курси SSI створені так, щоб ви могли вивчати теорію в такому темпі, який будуте зручний саме для вас. Ви можете розпочати теоретичне навчання онлайн, коли підпишетесь на SSI Online Training Program, а потім відвідати оглядові лекції у вашому найближчому дайвцентрі SSI, щоб остаточно завершити теоретичну частину.

ВІДПРАЦЮВАННЯ НАВИЧОК У ЗАКРИТІЙ ВОДІ:

Інструктор підбере для Вас все необхідне спорядження, продемонструє на практиці та допоможе Вам засвоїти в комфортних умовах басейну, всі необхідні навички для безпечних занять підводним плаванням з аквалангом.

ПРАКТИКА У ВІДКРИТІЙ ВОДІ:

Ви здійснете з інструктором мінімум 4 занурення у Відкритій Воді, де на практиці будете застосовувати усі набуті навички у реальних умовах.

Після успішної здачі теоретичного іспиту та усіх практичних занурень у Відкритій Воді Ви отримаєте сертифікат SSI Open Water Diver, який визнається у всьому світі. Ви зможете занурюватись з напарником свого рівня, або вище, навіть без супроводу інструктора, на глибину до 18 метрів.

 

Мінімальний вік:

10 років

Попередні вимоги до сертифікації: 

Жодних

Теоретичні заняття:

Онлайн програма

Заняття в Басейні/Закритій воді:

6

Занурення у відкритій воді:

4

Максимальна глибина:

18 метрів (вік 15+)

Рекомендована тривалість:

16 - 32 годин

 

 

Магазин

Магазин!