Для новачків

інструктор знайомить вас з будовою акваланга, розповість, як проходить занурення, про фізіологічні особливості організму і як це пов'язано з дайвінгом, як поводитися під водою і дасть вам необхідну інформацію про підводних мешканців. Підготує вам спорядження, допоможе одягнутися і після відпрацювань основних навиків на мілководді Ви разом з інструктором зробите захоплюючу прогулянку підводним світом. Під час якої інструктор буде постійно контролювати Ваш фізичний та емоційний стан.

 

Так! Ура, відбулося! Кайф! Вуха? Ні, все нормально. Я під водою! Риби! Ай, бліїн - їжак. Адже попереджали. Кудай - те я? Навіщо інструктор тягне вниз? А чой-то там внизу? Здається, зачепився. Ні, це знову інструктор. Стислий кулак, великий палець вгору. Клас? Киваєш головою: звичайно, здорово. Тут начеб згадуєш, що це сигнал на спливання. Капець, а обіцяли хвилин 30-40. Після спливання захват, і . Навіть не віриться, що ти тільки що був там, сам все бачив, жив підводним життям.Запитань? Та їх просто всіх не пригадаєш. Скільки були під водою, яка глибина, що за риби і ін.??? І не можеш повірити, що плавали цілі півгодини. Глибина 10м, а не 3-4, як здавалося, і балони майже порожні, хоча інструктор на наступне занурення вільно піде з вами на тому ж балоні ( у нього у гіршому разі залишилася половина, а то і більше). І знову запитання, запитання ...

 

Тестдайв - це як поїздка на таксі. Вас прокатали і досить. Чи навряд хто-небудь почне виривати кермо з криками "дай покермувати, я теж тепер все знаю і можу". Це перший крок, і, якщо відчули, що це для Вас- тоді вперед.