Підводний тематичний парк «для подальшого підвищення туристичного зростання Королівства Бахрейн»

Підводний тематичний парк «для подальшого підвищення туристичного зростання Королівства Бахрейн»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністр Промисловості, Комерції та Туризму (МОІС) Заєд Аль Заяні заявив, що партнерство з приватним сектором у туристичних проектах, включаючи нещодавно оголошений підводний тематичний парк, втілює економічне бачення Королівства, яке підкреслює роль приватного сектора у просуванні економічного зростання.

Заява Міністра після публікації особистого представника Його Величності короля і президента Верховного Консиліуму з питань навколишнього середовища (SCE) Шейха Абдулли бен Хамада Аль-Халіфи про те, що Королівство має намір створити найбільший у світі підводний тематичний парк, із зануреним пасажирським літаком Boeing 747, як його центральний експонат.

 

Пан Аль Заяні зазначив, що проект, започаткований у партнерстві з SCE, Управлінням з Туризму та Виставок в Бахрейні (BTEA), Діяром Аль Мухарраком та низкою приватних організацій, надалі підтримуватиме репутацію Королівства як окремого туристичного місця в регіоні. Він додав, що унікальний дайв-сайт займатиме площу в 100 тисяч квадратних метрів і що 70-метровий виведений з експлуатації Boeing 747 у центрі - це перший випадок, коли літак такої величини був занурений під воду і адаптований, щоб забезпечити безпечний доступ і задоволення для дайверів.

 

На додаток до літака, на дайв-сайті також буде представлена копія традиційного Багрейського будинку купця перлів, штучних коралових рифів та інших скульптур, які будуть виготовлені з екологічно чистого матеріалу, і занурені, щоб забезпечити безпечний притулок для розвитку коралових рифів та середовище проживання морських мешканців. Міністр підкреслив, що новий проект забезпечить приємним досвідом туристів та любителів дайвінгу, враховуючи велику площу, яку він охоплює, і надасть багато даних про морську екологію і біологію для вчених та дослідників.