Отримайте Свій Перший Сертифікат

https://www.divessi.com/data/Image/cards/400/OWD.jpg  Станьте сертифікованим дайвером.

 

 Перший рівень навчання називається Open Water Diver Курс складається з вичення Теорії, відпрацювання навичок у Закритій Воді та практичних занурень у Відкритій Воді.

 

 

ТЕОРІЯ:

Навчальні онлайн-курси SSI створені так, щоб ви могли вивчати теорію в такому темпі, який будуте зручний саме для вас. Ви можете розпочати теоретичне навчання онлайн, коли підпишетесь на SSI Online Training Program, а потім відвідати оглядові лекції у вашому найближчому дайвцентрі SSI, щоб остаточно завершити теоретичну частину.

ВІДПРАЦЮВАННЯ НАВИЧОК У ЗАКРИТІЙ ВОДІ:

Інструктор підбере для Вас все необхідне спорядження, продемонструє на практиці та допоможе Вам засвоїти в комфортних умовах басейну, всі необхідні навички для безпечних занять підводним плаванням з аквалангом.

ПРАКТИКА У ВІДКРИТІЙ ВОДІ:

Ви здійснете з інструктором мінімум 4 занурення у Відкритій Воді, де на практиці будете застосовувати усі набуті навички у реальних умовах.

Після успішної здачі теоретичного іспиту та усіх практичних занурень у Відкритій Воді Ви отримаєте сертифікат SSI Open Water Diver, який визнається у всьому світі. Ви зможете занурюватись з напарником свого рівня, або вище, навіть без супроводу інструктора, на глибину до 18 метрів.

 

Мінімальний вік:

10 років

Попередні вимоги до сертифікації: 

Жодних

Теоретичні заняття:

Онлайн програма

Заняття в Басейні/Закритій воді:

6

Занурення у відкритій воді:

4

Максимальна глибина:

18 метрів (вік 15+)

Рекомендована тривалість:

16 - 32 годин